Najlepsze samochody z napędem na wszystkie koła

Samochody z napędem na wszystkie koła to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród kierowców. Ten rodzaj napędu zapewnia lepszą trakcję i stabilność na drodze, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych. W tym artykule przedstawimy najlepsze samochody z napędem na wszystkie koła, które są dostępne na rynku.

 1. Subaru Outback
  Subaru Outback to znakomity crossover, który łączy w sobie cechy samochodu terenowego z wygodą i komfortem jazdy limuzyny. Wyposażony w napęd na wszystkie koła Symmetrical All-Wheel Drive, Outback doskonale radzi sobie zarówno na asfalcie, jak i na trudnym terenie. Dodatkowo, model ten oferuje przestronne wnętrze i wiele zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

 2. Audi Q5
  Audi Q5 to luksusowy SUV, który zapewnia dynamiczną jazdę i wyjątkowy komfort. Napęd quattro, czyli napęd na wszystkie koła, sprawia, że Q5 świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Dodatkowo, samochód ten oferuje dużo miejsca w kabinecie, wysoką jakość wykonania oraz bogate wyposażenie.

 3. Mitsubishi Outlander
  Mitsubishi Outlander to popularny SUV, który poza napędem na wszystkie koła oferuje również opcję jazdy na prąd. Ten hybrydowy model jest nie tylko oszczędny, ale także przestronny i komfortowy. Napęd na wszystkie koła 4WD Mitsubishi jest znakomity w trudnych warunkach, zapewniając pewność i stabilność na drodze.

 4. Mercedes-Benz GLE
  Mercedes-Benz GLE to elegancki i pojemny SUV, który nie tylko doskonale prezentuje się na drodze, ale także zapewnia doskonałe parametry jezdne. Napęd 4MATIC, czyli napęd na wszystkie koła, gwarantuje świetną trakcję i bezpieczeństwo w każdych warunkach. GLE to luksusowy samochód, który oferuje też wiele zaawansowanych systemów asystujących.

 5. BMW X3
  BMW X3 to sprawdzony i popularny SUV, który znakomicie się prezentuje pod względem sportowego charakteru i osiągów. Napęd xDrive BMW gwarantuje doskonałą trakcję oraz dynamiczną jazdę. X3 jest jednym z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem.

 6. Volvo XC60
  Volvo XC60 to nowoczesny i innowacyjny SUV, który łączy w sobie efektywne napędy na wszystkie koła z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Ten model oferuje nie tylko doskonały komfort jazdy i przestronne wnętrze, ale także innowacyjne rozwiązania, takie jak system City Safety, który automatycznie hamuje samochód w przypadku zagrożenia.

 7. Porsche Macan
  Porsche Macan to sportowy SUV, który nie tylko zapewnia dynamiczną jazdę, ale także doskonałą trakcję. Napęd na wszystkie koła Porsche daje kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem nawet w ekstremalnych warunkach. Macan to samochód dla tych, którzy cenią sobie sportową dynamikę połączoną z funkcjonalnością SUV-a.

Podsumowanie
Wybór samochodu z napędem na wszystkie koła z pewnością zwiększy bezpieczeństwo i wygodę jazdy, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych. Subaru Outback, Audi Q5, Mitsubishi Outlander, Mercedes-Benz GLE, BMW X3, Volvo XC60 i Porsche Macan to przykłady najlepszych aut z tym rodzajem napędu, które dostępne są na rynku. Bez względu na preferencje i budżet, każdy kierowca może znaleźć idealny samochód z napędem na wszystkie koła, który spełni jego oczekiwania.