Samochody z napędem na cztery koła zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Bez względu na pogodę czy rodzaj nawierzchni, samochody 4×4 zapewniają większą stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. W tym artykule przedstawiamy najciekawsze modele z napędem na wszystkie koła dostępne w Polsce.

 1. Toyota RAV4
  Toyota RAV4 to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na polskim rynku. Model ten oferuje nie tylko dynamiczny wygląd, ale także doskonałe właściwości terenowe. Napęd 4×4 w tym samochodzie zapewnia pewną i stabilną jazdę nawet w trudnych warunkach.

 2. Audi Q5
  Audi Q5 to luksusowy SUV z doskonałymi osiągami i zaawansowanym systemem quattro, który zapewnia niezrównaną trakcję na wszystkich rodzajach nawierzchni. Ten model 4×4 to idealne połączenie luksusu, komfortu i bezpieczeństwa.

 3. BMW X3
  BMW X3 to kolejny prestiżowy SUV z napędem na cztery koła. Dzięki systemowi xDrive, ten samochód oferuje doskonałą przyczepność i kontrolę podczas jazdy. Bez względu na warunki atmosferyczne czy rodzaj nawierzchni, BMW X3 sprawdzi się doskonale.

 4. Mercedes-Benz GLC
  Mercedes-Benz GLC to elegancki SUV, który idealnie łączy sportowy charakter z wygodą podróżowania. Dzięki napędowi 4MATIC, ten model zapewnia trakcję na najwyższym poziomie, niezależnie od pogody czy drogi.

 5. Volvo XC60
  Volvo XC60 to luksusowy SUV, który znany jest z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. W połączeniu z napędem AWD, ten samochód gwarantuje nie tylko komfortową jazdę, ale także pełne bezpieczeństwo podczas każdej trasy.

 6. Land Rover Discovery Sport
  Land Rover Discovery Sport to prawdziwy terenowy SUV, który doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Dzięki systemowi Terrain Response i napędowi na wszystkie koła, ten samochód zapewnia niezrównane możliwości off-road.

 7. Jeep Wrangler
  Jeep Wrangler to legenda wśród samochodów terenowych. Ten model z napędem 4×4 to idealny wybór dla miłośników przygód i niezależności. Bez względu na trudne warunki atmosferyczne czy terenowe, Jeep Wrangler z łatwością pokona każde wyzwanie.

Podsumowując, rynek samochodów z napędem na cztery koła w Polsce oferuje wiele ciekawych modeli, które zapewniają nie tylko wyjątkową trakcję, ale także bezpieczeństwo i komfort jazdy. Samochody takie jak Toyota RAV4, Audi Q5, BMW X3, Mercedes-Benz GLC, Volvo XC60, Land Rover Discovery Sport i Jeep Wrangler są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie niezawodność i możliwość poruszania się w różnych warunkach.