Uzyskanie zielonej karty nie jest już trudnym zadaniem. Istnieje wiele osób, które są gotowe wydać dużo pieniędzy, aby uzyskać zieloną kartę dla siebie. Ale jeśli szukasz szybkiego sposobu na uzyskanie zielonej karty, to powinieneś przeczytać ten artykuł. W tym artykule, powiem Ci kilka skutecznych sposobów, aby uzyskać zieloną kartę.

Dlaczego warto uzyskać zieloną kartę?

Ludzie lubią podróżować do różnych krajów i mieszkać w innym kraju. Ale uzyskanie zielonej karty nie jest łatwym zadaniem i jest to bardzo skomplikowany proces. Otrzymanie zielonej karty oznacza, że otrzymasz pozwolenie na pobyt w Stanach Zjednoczonych przez pewien okres czasu i będziesz mógł pracować w Stanach Zjednoczonych. Jeśli więc chcesz otrzymać zieloną kartę, możesz wykonać poniższe kroki.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania zielonej karty

Jeśli planujesz otrzymać zieloną kartę, to najpierw powinieneś sprawdzić, czy się do tego kwalifikujesz, czy nie. Dlatego przed złożeniem wniosku o zieloną kartę należy sprawdzić następujące punkty.

Twój wiek

Jeśli jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych, możesz otrzymać zieloną kartę. Jeśli jednak nie jesteś obywatelem USA, możesz ubiegać się o zieloną kartę dopiero po ukończeniu 21 lat.

Twoja historia zatrudnienia

Aby otrzymać zieloną kartę, powinieneś mieć co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego. Nie ma znaczenia, ile pieniędzy zarabiasz, ale jeśli nie masz żadnego doświadczenia zawodowego, nie będziesz mógł otrzymać zielonej karty.

Twoja edukacja i szkolenia

Najlepszym i najłatwiejszym sposobem na otrzymanie zielonej karty jest posiadanie wyższego wykształcenia. Jeśli zamierzasz uzyskać tytuł licencjata lub magistra, pomoże Ci to również w uzyskaniu zielonej karty.

Twoja znajomość języka angielskiego

Jeśli planujesz otrzymać zieloną kartę, powinieneś dobrze znać język angielski. Bardzo ważne jest, abyś dobrze znał język angielski. Jeśli znasz tylko jeden język, trudno będzie Ci się porozumieć z osobami, które nie znają tego języka.

Wnioski:

Stosując się do powyższych punktów, można łatwo uzyskać zieloną kartę. Jeśli więc jesteś zainteresowany zamieszkaniem w innym kraju, możesz ubiegać się o zieloną kartę. Nie trać więc czasu na zastanawianie się nad całym procesem i zacznij ubiegać się o zieloną kartę. Kompletne informacje na temat tego procesu można również uzyskać od adwokata imigracyjnego.