Epilog !!!

Epilog !!!

Długo zbierałam się do napisania tego tekstu. Zaczynałam, odkładałam ale w pewnym momencie odkryłam, że nie ucieknę. Trudno jest jednak usiąść i poinformować wszystkich, że reaktywacja bloga się nie udała i że tak naprawdę to właśnie w tej chwili chcę wszystkich poinformować, że to jest ostatni wpis na tym blogu, a sam blog pewnie za jakąś chwilę zniknie z przestrzeni internetu. To miejsce powstawało z nadzieją ale też bez dokładnego planu czy pomysłu. Bardzo często wpadałam w dołki, które sama sobie wykopałam… bo flow czasem był, a czasem po prostu znikał. Wyjeżdżając na Seebloggers zrozumiałam jak bardzo wszystko musi się zmienić i że tak naprawdę koniec może po prostu oznaczać początek.

 

Koniec !

 

Zaczynając nowy projekt najbardziej zawsze obawiam się porażki. No bo co niby się stanie jak się nie uda ? No cóż poczujemy w ustach gorzki smak porażki, może zapłaczemy na chwilę ale z drugiej strony nie ma co tarzać się w swoim nieszczęściu. Trzeba po prostu zebrać dupę w troki i wyciągnąć wnioski. Czy następnym razem się uda ? No kto to wie ?  Wiem jednak, że jak nie spróbuję to na pewno nigdy się nie przekonam.

 

Zakończenie bytu tego bloga nie oznacza, że nagle postanowiłam rzucić pisanie w kąt ale to, że zamierzam ruszyć z całkowicie nowym i mam nadzieję ciekawym miejscem. Stworzenie nowego bloga jest dla mnie wyzwaniem bo wiem, że będę musiała się zmierzyć ze swoim codziennym lenistwem i będę musiała usystematyzować wiele rzeczy, na które do tej pory nie miałam ani siły ani ochoty. Tym razem do walki o mojego nowego bloga podejdę bardziej przygotowana i z poczuciem, że naprawdę mogę wygrać jak będę się starać.

 

Obserwacje !

 

Poza faktem upajania się swoją porażką 😉 moim ulubionym zajęciem jest obserwowanie tych, którym się udało i wiecie co nasuwa się w tym wszystkim prosty wniosek. Ludzie, którzy odnoszą sukces to przede wszystkim ci, którzy w to szczerze wierzą. Nie chodzi też o to, że ci ludzie są jakoś szczególnie utalentowani, czy że są najlepsi w swojej dziedzinie. Oni po prostu wstają rano i wierzą w to, że mają coś fajnego do zrobienia i co ciekawe oni robią to bez pierdolenia i z przyjemnością.

 

Mam nadzieję, że to jest sztuka, której ja w końcu się nauczę bo 99% naszego sukcesu tkwi w naszej głowie. Zgodnie ze wszystkimi znakami na niebie i ziemi miesiąc wrzesień ma być dla mnie miesiącem przełomowym i zamierzam w tym czasie dość mocno rozwinąć skrzydła bo samym projektem jestem bardzo zajarana.

 

Co będzie ?

 

Kochani będzie co będzie i nic wam nie powiem, ani słówka czy słóweczka ;). Na pewno będzie inaczej ale na pewno nadal to będę ja… a może bardziej ja.

 

W życiu nie ma przypadków pewne rzeczy po prostu się dzieją i czasem mam wrażenie, że spadają z nieba. Ostatnio poznaję masę ciekawych ludzi, którzy wnoszą do mojego życia wiele niesamowitych doznań. Czuję się chwilami jak małe dziecko w wesołym miasteczku, wyciągam rączki i wypełniam sobie buzię karmelkami, obserwuję wszystko dookoła i nie mogę się pozbyć tego błysku w oku. Dlatego jaram się jak szczerbaty na suchary i powili zaczynam czuć w sobie tą MOC !!!

 

Kiedy ???

 

Jeśli już podjaraliście się podobnie jak ja to powstaje pytanie kiedy ? No i tu oczywiście mam obawy co do tego czy wyrobię się całym majdanem ale zamierzam ruszyć z nowym projektem dokładnie za miesiąc czyli 1 października 2017 r.

 

Czekacie już ? No mam nadzieję, bo naprawdę będzie warto. Ruszam, więc do dzieła bo czasu mało ;), a Wy trzymajcie kciuki abym jak najmniej mnie kanapowy potwór wciągał i abym co rano miała dużo energii aby tworzyć.

 

Ja tam nie mogę się już doczekać.

 

Ehdi

#blog#koniec#pisanie
Written by Ehdi Mars
  • http://bwotr.pl/ Bookworm

    No tak, nie powiem „żegnaj” ale „do zobaczenia”. Wpisuję sobie datę 1. października w kalendarz i spróbuj tylko nie ruszyć z projektem, to przyjadę do stolicy i Ci do d.uszy nakopię. Choćbym miał się stać psią karmą na kilka następnych tygodni. To co, ja trzymam kciuki a Ty działaj, deal?

  • http://www.milkii.pl milkii.pl

    Będę czekać! Życzę ci powodzenia bo masz niesamowitą energię! 😊