Share Week 2016

Share Week 2016

Postanowiłam wziąć udział w tej edycji Share Week pomimo tego, że ostatnio niewiele czytam blogi. Wiem, że powinnam bardziej uczestniczyć w życiu blogosfery ale ostatnio mam trochę mało czasu na życie i pisanie, że już naprawdę niewiele mi pozostaje. Nie wiem jednak dlaczego ale są w sumie trzy blogi, które fejsbuk serwuje mi regularnie i wiem, że zawsze jak zobaczę nowy post … klikam.

 

 

Głupie Serce

 

Ten blog obserwuje od samego początku i musze przyznać szczerze, że w pierwszym momencie do mnie nie trafiał. Gubiłam się w historiach miałam wrażenie chaosu ale jednak w głowie miałam poczucie, że coś z tego wyrośnie. Obserwowałam bo wiedziałam, że każdy bloger musi znaleźć ten swój sznyt i ten moment kiedy jego teksty stają się jego znakiem rozpoznawczym.

 

Teraz gdy widzę nowy post włażę od razu. Nie czekam i choć nie zachwyca mnie wszystko to wiernie czytam, bo wiem, że nigdy nie ma tak, że wszystko i w stu procentach do nas trafia.

 

Ten blog to miejsce bardzo klimatyczne, oryginalne i takie jakich mało. Lubię tam bywać i nawet jeśli akurat nie komentuje to zawsze jestem !!!

 

 

Króliczek Doświadczalny

 

Czytam w sumie od zawsze … poważnie jakoś tak trafiłam i zostałam. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie autorkę, miałam wrażenie, że to taka trochę blondi „co to nie ja” ale gdy poznałam ją na Blogowigilii mocno zweryfikowałam swoje poglądy i jeszcze bardziej zaczęłam lubić jej bloga.

 

Króliczek jest taką bardzo normalną, fajną dziewczyną, z którą chcesz pogadać o wszystkim. Jej teksty teraz bardzo merytoryczne przemawiają do mnie zawsze. Uwielbiam ten porządek i estetykę u niej na blogu. No i to, że często dowiaduję się, że moje zaburzenia wcale nie są takie wyjątkowo i jest więcej ludzi takich jak ja 😉 czyli takich, którzy nie poznają twarzy, czy są uczuleni na hałas.

 

Z Króliczkiem jest tak, że jak widzę nowy tekst… to klikam i tyle ;).

 

 

Rudej Blog

 

Z wyborem trzeciego bloga miałam trochę problem bo jest ich bardzo wiele ale w tym wypadku wybrałam sobie jako kryterium pewien automatyzm klikania. Jak widzę Rudą na fejsie to klikam i nie ma przeproś. Tak z automatu. Przyciąga mnie jej labilność emocjonalna, prawdziwość i pasja do pisania. Trochę odnajduję w niej siebie sprzed lat i cieszę się, że Ruda może realizować się przez bloga.

 

Nie wszystkie jej teksty do mnie przemawiają, nie wszystkie mi się podobają … ale tak już jest, po prostu nie muszą. Przyciąga mnie coś w niej jako osobie. Może to takie podobieństwo dziewczyny z maszyną do pisania ? Nie wiem… ale bardzo jestem ciekawa co z „niej wyrośnie”. U Rudej na pewno nie jest nudno ;).

 

 

 

Jest bardzo wiele innych blogów, które mogłabym wymienić bo lubię i czytam ich sporo. Jednak tym razem postanowiłam przestrzegać zasad Share Week i przekazać trzy blogi, które lubię i czytam i które akurat w tym momencie najczęściej odwiedzam.

 

Mnie i tak nikt nie nominował 😉 więc ten tego wiecie :P. No jakoś tak się ostatnio poukładało, że mniej mam czasu na pisanie ale chcę aby to miejsce miało swoją szczególną magię, a nie wypluwało z siebie wpisy z szybkością karabinu maszynowego. No i rzadko też bywam u innych … z rozpaczą to stwierdzam, no cóż ale życie. Jednak powiem wam w sekrecie, że całe szczęście jeszcze ktoś mnie czyta ;).

 

Buziak i i uciekam do dalszej pracy.

 

Ehdi

 

 

 

 

#blogi#pisanie
Written by Ehdi Mars
 • http://bwotr.pl/ Bookworm

  Czyta, czyta wytrwale. Może to i strategia? Mam „na podglądzie” kilka blogów, których lektura jest dla mnie obowiązkowa. Gdy tylko wyskakuje powiadomienie, lub pojawia się na komórce ikonka „nowości” rzucam wszystko i pędzę czytać. Cóż, jeden z nich jest od dawna nieaktywny, choć z autorem mam kontakt. Nie chcę go szpilą w d… ekscytować, bo wiem, że zajęty jest inną aktywnością – ale nie tracę nadziei.

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   ha ha ha no widzę, że ktoś czyta bo czasem w te statystyki zaglądam 😉 czasem mnie fascynują dlaczego akurat danego dnia słupek rośnie. Czasem ktoś wygrzebie jakiś stary tekst i aż się dziwie ;). Czekamy na twoje TOP, the TOP 😉

 • http://www.glupieserce.pl/ głupie serce

  Kochana, dziękuję. Za tych kilka szczerych słów, które trafiają w samo sedno. Zwłaszcza, że (jasna cholera) Ty masz rację. I choć kilka z moich (pełnych chaosu) tekstów, z początków bloga uwielbiam (samouwielbienie-wiem ;-)), to jednak zdecydowanie wolę drogę, którą podążam aktualnie.

  Aaaa wiesz… i mnie też, nie wszystko co sama napiszę zachwyca. Serio, serio. 😉 (tu brak samouwielbienia).

  Że jesteś w mojej liście ‚TOP BLOGÓW’, to wiesz.

  Nad share week wciąż dumam, bo wpisać bym musiała co najmniej 15 😉
  Polecam Was raz po raz ot, tak, na fp swoim, bo wiem, że warto.

  Jeśli mi czas pozwoli, może coś poskładam, tymczasem zabieram się za nowy tekst, na dziś wieczór będzie gotowy.
  Do przeczytania i ukłony. 😉

  M.

  Ps. Ruda i Króliczek to też moje blogi z listy TOP 😉

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Z tekstami tak już jest … nie wszystkie moje mi się podobają, a te które uwielbiam podobają się czasem mniej niż te które napisałam ot tak od niechcenia ;). Wiadomo, że to nasza sztuka i jesteśmy z nią związani. Problem też pojawia się wtedy jak się w swoją twórczość wpuści redaktora…. ale to w sumie nieuniknione.

   Ja się tylko zastanawiam, czy Was jest nadal dwie czy już tylko jednak pisze, bo mam wrażenie, że tylko jedna.

   • http://www.glupieserce.pl/ głupie serce

    Kochana, pisząca u nas zawsze była jedna. W sensie ja. Teksty i zasadniczo prowadzenie fp to moja domena. Chyba się uzależniłam 😉

    Joanna ma na blogu swoją zakładkę moda, i ona przygotowywała podsumowania miesiąca, gdzie głównie są jej fotografie z małą domieszką moich ( u mnie aparat na dnie szafy leży od roku a tak sobie obiecywałam, że będzie sprzęt to będę działać i guzik tam ;-))

    Jakoś tak chwilowo (dobra, to dłuższa chwila) są tylko teksty, a pozostałe zakładki pozostają nienaruszone, bo jakoś tak zima, to i może tą modą bawić się ciężej (ale co ja się tam znam) 😉

    W każdym razie Joanna miewa się dobrze, mamy nieustanny i nieprzerwany kontakt a blog jak dotąd jest nadal wspólny.

    Ściskam!

    M.

 • http://kroliczekdoswiadczalny.pl/ Króliczek Doświadczalny

  Ehdi, dziękuję Ci ogromnie!

  Uśmiechnęłam się pod wąsem przy tej „co to nie ja blondi”, chyba najwyższy czas zmienić profilowe, teraz mnie zmotywowałaś 🙂 pamiętam, że robiłam je trochę na wkurwie, bo żeby mi zrobić jedno dobre zdjęcie, to potrzeba całej sesji i dziesięć tysięcy różnych ustawień. I chyba to zniecierpliwienie podszyte złością trochę widać na tych fotach, a wiesz, że ja przeważnie wrażliwa i cicha dziewczyna jestem 😉

  • http://krasnoludkiprzysterach.pl Hai Le

   Nieee! Zostaw królika z miną morderczego Bugsa! Bo założę komitet obrony!

   • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

    Ja też jestem w komitecie obrony „suczego królika” 😉 taki Ci lepie … a kto wie jak jest to jest tym bardziej szczęśliwy 😛

 • http://losgrafikos.pl SuspiciousPlum

  Uwielbiam bloga Rudej!! 🙂 Pierwszego nie znam, idę nadrabiać zaległości.

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   No polecam, polecam 😉 Ruda ma swoje klimaty, ja ją lubię za tą prawdziwość i naturalność 😉

 • http://mrslifestyle.pl/ Mrslifestyle.pl

  Uwielbiam Króliczka w całości w piśmie i w rzeczywistości 🙂 Wspaniale się z nią rozmawia, a ona słucha i nie czujesz utraty zainteresowania 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   No Króliczek to jest klasa sama w sobie ale naprawdę zupełnie sobie ją inaczej wyobrażałam 😉 Ja ponoć też zyskuję na lajfie 😛

   • http://mrslifestyle.pl/ Mrslifestyle.pl

    Ty masz ogromne poczucie humoru na lajfie czego wcześniej nie zauważyłam. Patrzę na Ciebie i micha mi się cieszy, tak po prostu 🙂

 • http://powolipoprostu.pl Artur

  No i kolejne blogi do zapoznania 😀 Dziękuję za informację. Twoje wyjaśnienia przekonują mnie w zupełności 😀

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Dzięki 😉

 • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

  Wszystkie Twoje blogi znam, cenię i lubię, więc tym bardziej się cieszę;)))

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Justek a kogo Ty nie znasz 😉 Tym bardziej wyróżnia mnie Twoja nominacja. Ja bez Ciebie to na Blogowigilii byłabym jak dziecko we mgle :).

 • http://www.kinoswinka.pl/ Świnka

  Nie znam Głupiego Serca! 🙂 Ale pozostałe dwa uważam za świetny wybór 😉

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Głupie Serce sprawdź przypadnie Ci do gustu, naprawdę fajny blog.

 • http://www.redefineyourself.pl/ Sylwia W.

  Znam króliczka i rudej blog i to naprawdę świetne miejsca. I świetne blogerki 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Tak mi serce zagrało i uważam, że zasługują na wyróżnienie ;).

 • http://krasnoludkiprzysterach.pl Hai Le

  Marudzisz tu jak ja conajmniej! Ej, no! 😘
  I nie znałam głupiego serca, jak to możliwe?

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Ha ha ha ha ja mam na drugie maruda 😛

   Głupie serce musisz natychmiast nadrobić 🙂

 • http://mamaw.uk Kat Nems

  trafiłam tu dzięki share week i pędzę dalej w ogrom blogowego świata, a jak widzę mam jeszcze troszkę do nadrobienia:))
  pozdrowienia