Crossfit Games OPEN 16.1 SCALED – moje wrażenia ;)

Crossfit Games OPEN 16.1 SCALED – moje wrażenia ;)

To swoją drogą ciekawe uczucie jak siedzisz przed komputerem i z godziny na godzinę twoje ciało zamienia się w coraz większe warzywo. Dziś  prawie w samo południe wykonałam pierwszy trening z OPEN i jestem z siebie dumna choć poszło mi absolutnie … no nie za bardzo ;). Boli mnie jednak cholernie głowa co oznacza, że na ten czas i na tamtą chwilę dałam z siebie absolutnie wszystko. Nie będę wam dziś pisać i opowiadać nie wiadomo ile. Ledwo udało mi się na gorąco zmontować ten materiał. Jeśli wam się spodoba, dajcie suba, lajka cokolwiek …. możecie teraz nawet warknąć na fejsie :P.

Na filmie zobaczycie jak wygląda 16.1 w wersji skalowanej, czyli trochę dla takich emerytów i rencistów jak ja ;). Ruchy są bardzo proste ale trening jest mega wydolnościowy. Mam nadzieję, że spodoba się wam moja prawie pełnometrażowa produkcja.

 

Pamiętajcie też, że nadal trwa głosowanie na bloga roku dlatego jeśli nie szkoda wam złotóweczki, która i tak trafi na cele charytatywne to puśćcie robaczki SMSika SMS o treści F11516 na nr 7124 na wsparcie starszej Pani, która się męczy i poty wylewa ;).

 

No i kochane dziewczyny jak widziałyście moje wredne zgarbione plecy to pamiętajcie, że jak za młodu nie będziecie się pilnować to później tak to wygląda :). Dlatego ten teges prostujemy się wszyscy, ja też będę ściągać łopatki aż miło … obiecuję… tak trochę ;).

 

Ehdi

#CrossFit#sport#trening
Written by Ehdi Mars
 • http://bwotr.pl/ Bookworm

  Tak, tak, z tymi plecami to racja, co prawda u Ciebie tak to nie jest widoczne jak u mnie – ale fakt. Prostować się trzeba. Fajne, czekam na ciąg dalszy 🙂 – poczułem pewną ulgę. Że to nie ja się tak tam katowałem 😉

 • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

  Wyczuwam zgon w powietrzu? Od samego patrzenia mnie wszystko boli…Mam grypę żołądkową, więc ekscytacja sięga zenitu:) Jesteś cudowna, gratuluję!

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Weź ja nie mogę przeżyć, że mi się ta bluzka tak rolowała na brzuchu i wygląda jakbym miała wylewające się sadło 😉 teraz będę zakładać luźnie akcje 😛

   • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

    Chyba Ci sie głowa zrolowala:)

    • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

     ha ha ha no ja tam widzę to co widzę 😉 w ogóle czas się za siebie wziąć, bo się w kadr powoli przestaje mieścić :P. Muszę do Ciebie na kursa dietowe się wybrać ;).

 • http://pociagdozycia.blogspot.com/ BasiaK

  Wow, jestem pełna uznania. Zgon u mnie od samego patrzenia. 🙂 Szacun. Poza tym świetnie sobie radzisz przed kamerą. 🙂