Blog roku i OPEN.

Blog roku i OPEN.

Każdy kto regularnie tu się pojawia zauważył, że trochę zamilkło. Głównie dlatego, że pochłonęła mnie niezmiernie choroba Frani i zupełnie nowa organizacja pracy. Nagle okazało się, że na nic nie starcza mi czasu, a gdy mam chwilę aby coś napisać po prostu zasypiam ze zmęczenia. Niedługo zaczyna się corssiftowe święto i startują słynne OPEN, a ja na fali tej sportowej rywalizacji zupełnie spontanicznie postanowiłam stanąć do rywalizacji dla twórcy internetowego i zgłosiłam swojego bloga do rankingu BLOG ROKU. No ale po kolei ;).

OPEN

 

Już w przyszły weekend czyli 26 lutego ruszają zmagania crossfitowego świata w ramach OPEN czyli teoretycznie klasyfikacji do gejmsów (takiej naszej olimpiady) ;). Oczywiście ja tam tylko sprzątam i moje zmagania będą dotyczyć głównie mnie samej. Jak to jednak będzie wyglądać ? Niedługo przed weekendem zostanie ogłoszona konkurencja na dany tydzień. Konkurencji będzie dokładnie pięć, każdy trening będzie miała swój numer składający się z roku i numeru czyli pierwsza konkurencja będzie miała numer 16.1.

 

Po ogłoszeniu tego WODa będzie można go wykonać na kilka sposobów ale głównie będzie można go nagrać i umieścić w internecie albo wykonać pod okiem sędziego. Dodatkowo w każdy weekend w wyznaczonym boxie będzie można wykonywać ten trening z zawodnikami z całej Warszawy, a nawet Polski.

 

Impreza zapowiada się zacnie, a że to moje pierwsze OPEN to nie powiem, że nie jestem nieco zajarana ;). Dlatego kochani nie liczcie, że będzie Wam odpuszczone. Może teraz mało piszę ale postaram się przekazać relację również w formie video. Będziecie świadkami moich zmagań z samą sobą ;).

 

Opowiem wam też dlaczego warto i dlaczego warto wychodzić ze swojej strefy komfortu. Ja już wiem, że będzie bolało ale też się na to cieszę.

 

Blog roku

 

To była spontaniczna decyzja. Zupełnie nad tym nie myślałam. W ubiegłym roku stwierdziłam, że to nie dla mnie, a w tym powiedziałam, że dlaczego nie ?

 

Wiem, że pisze dobre i merytoryczne teksty. Ludzie mnie czytają, piszą do mnie. Czasem jeden tekst podoba się mniej, a czasem bardziej. Bywają gusta i guściki ale nigdy nie zadowolimy wszystkich. To co staram się robić to przekazywać Wam pozytywną energię. Chciałabym w dużej mierze pomagać ludziom zmieniać siebie, motywować ludzi do działania.

 

Liczę, że dzięki temu konkursowi może uda mi się dotrzeć do większej grupy odbiorców. Dlatego będzie mi miło jeśli mnie wesprzecie ale oczywiście nie ma szału. Najważniejsze jest dla mnie, że mnie czytacie cała reszta liczy się zdecydowanie mniej ;).

 

 

To byłoby na tyle… a tymczasem zmykam do Frani, która czuję się już całkiem dobrze i marzę aby ten stan utrzymał się jak najdłużej. Już niedługo wracam do Was z nową energią, z nowymi pomysłami i ze sporą dawką video i mojej prawdziwej relacji z moich sportowych zmagań.

 

Ehdi

#blog roku#CrossFit
Written by Ehdi Mars
 • http://bwotr.pl/ Bookworm

  To czekam z niecierpliwością co się dziać będzie. Zdrowia dla Frani a dla Ciebie niespożytej energii (i wydłużonej doby!)

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Kochany będziemy w szczytnym celu zbierać smsy, ja dziś rano jak zobaczyłam przy sobie 2 kropki to ucieszyłam się jak dziecko ;). Jak mało człowiekowi do szczęścia potrzeba 😛

   • http://bwotr.pl/ Bookworm

    Z tą trzecią kropką to dopiero będzie u mnie „mission impossible” ale ja już też w radość popadłem, jest świetnie a nawet nie beznadziejnie 😉

 • http://www.kinoswinka.pl/ Świnka

  Gratulacje udziału w plebiscycie! Myślę, że zasługujesz na nagrodę. Ps. Rzeczywiście nawet się ostatnio zastanawiałam, gdzie zniknęłaś, bo dawno niczego u Ciebie nie czytałam 🙂 To najlepszy dowód, że ludzie Cię czytują i tęsknią za Twoimi tekstami :))))

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Cieszę się, że ludzie czytają, a to współzawodnictwo w ramach blogu roku też daje człowiekowi powera, bo to jednak trochę więcej niż wcisnąć „like” na fanpejdżu. Ja się dziś ucieszyłam jak dziecko jak zobaczyłam, że na mnie ludzie głosują. To naprawdę fajne uczucie ;).

 • http://owsiankaikawa.pl/ bastalena I Owsianka & kawa

  Życzę powodzenia w konkursie na Blog Roku. Też się zastanawiałam nad udziałem, ale poczekam jeszcze rok 😉 Ponadto hamuje mnie jeszcze jedno w tym konkursie, sposób wybierania zwycięzcy 1. etapu, czyli to wysyłanie sms. Po zeszłorocznej aferze o kupowanie sms wątpię czy to ma sens. Niemniej jednak popieram całą akcję i ciekawi mnie kto wygra w tym roku.
  Pozdrawiam!

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Nie ma co czekać 😉 zawsze warto próbować to fajnie zobaczyć, że jednak ludzie realnie sie angażują i wspierają to co robisz. Ja naprawdę myślałam, że będę miała 2 głosy tzn. jeden od siebie, a drugi od Frani 😛

 • http://powolipoprostu.pl Artur

  Super, że bierzesz udział w „Blogu Roku” 🙂 Dla mnie osobiście to doskonała okazja, żeby wydać trochę grosza na szczytny cel więc jeżeli będę mógł przy okazji oddać głos na Twój blog, to będzie dla mnie to podwójna przyjemność 😀 Pozdrawiam i słońca życzę 🙂 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Widziałam, że Ty też bierzesz udział i też oddam głos !!! 😉 To fajnie pooglądać takie realne wsparcie ludzi ;).

 • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

  Jestem z Tobą i sercem, ciałem i duszą;) Mój głos już masz i wsparcie na każdej płaszczyźnie wychodzenia ze strefy komfortu:)

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Wiem kochana, że na Ciebie zawsze mogę liczyć 😉 szkoda, że Ty się nie zgłosiłaś !

 • http://www.redefineyourself.pl/ Sylwia W.

  Życzę Ci powodzenia na Open oraz w konkursie Blog Roku. Twoje teksty są naprawdę dobre i zasługują na uznanie 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Dziękuję bardzo za uznanie to bardzo miłe to słyszeć 😉

 • http://www.rudejblog.pl RudejBlog

  Powodzenia w konkursie ! 🙂 Ja w tym roku jeszcze nie jestem gotowa 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Eeee tam nie ma niegotowa 😉 powinnaś próbować, mam nadzieję, że za roku już się nie będziesz wykręcać. No i pisz !!! Po prostu pisz !!!

   • http://www.rudejblog.pl RudejBlog

    No skusilam się, skusilam 😉

 • Pingback: Jak odnieść sukces ? – Świat według Ehdi()