Chcesz mi podziękować ?

Chcesz mi podziękować ?

Nigdy nie chciałam pisać szczególnych podsumowań na blogu ani tworzyć sztucznych tematów. W ogóle obiecałam sobie nie robić „zapchaj dziur” bo ktoś, gdzieś stwierdził, że trzeba publikować codziennie, a najlepiej jak najczęściej. Kto mi zresztą może powiedzieć jak i kiedy mam pisać ? No właśnie … No ale to co się działo w ostatnim miesiącu dało mi sporo do myślenia. To właśnie w ciągu ostatnich trzydziestu dni dostałam chyba najwięcej podziękowań za moje teksty. Ludzie najnormalniej w świecie pisali, że mi dziękują. Nie wiem ile razy otrzymałam wiadomość lub maila „Dziękuję Ci za ten tekst” i „Uwielbiam jak piszesz”. Było tego jednak bardzo dużo. Niektórzy pisali mi nawet, że mój tekst otworzył im oczy, zmienił ich życie… pomógł im się odnaleźć. Nawet nie wiecie jak wiele to dla mnie znaczy.

Nie wspomnę o tym, że niektóre teksty dotarły do ponad dwudziestu tysięcy osób. Co może dla innych nie stanowi porażających rezultatów ale w moim świecie to było naprawdę coś. No i nie powiem każde Wasze dziękuje powodowało, że miałam prawie łzy w oczach.

 

Poniżej prezentuję Wam moją osobistą listę przebojów z ostatniego miesiąca.

 

Cicha przemoc może zabić !

 

Ten tekst wywoła u wielu osób spore zamieszanie. Dostałam też maile od kobiet, które albo przejrzały na oczy albo utwierdziły się w przekonaniu, że postąpiły właściwie porządkując swoje życie. To bardzo wiele dla mnie znaczyło i cieszę się, że wiele osób zrozumiało to trudne przesłanie.

 

Dlaczego Marian się zmienił ?

Ten tekst Was po prostu rozbawił, a biedny Marian wzruszył Was swoją prostolinijnością. Nie wiem tylko dlaczego nikt nie współczuł biednej Lucynie ? No ale wiadomo, że Syrenka nie będzie nigdy Mercedesem no ale może Lucyna nie miała drygu do motoryzacji ?

 

Jak zatrzymać przy sobie faceta ?

 

To był prawdziwy rekordzista wśród tekstów. Doczekał się nawet kilkudziesięciu udostępnień i to nie tylko na fejsbuku. Zaczął żyć własnym życiem i do dziś chyba jest najbardziej i najchętniej czytanym tekstem. Po tym tekście wiele osób stwierdziło, że żywią uwielbienie do mojego pisania ;). Nie oglądam już przebiegu tego tekstu ale rośnie ;).

 

Dlaczego warto czekać na księcia na białym koniu ?

 

To był przewrotny tekst, który wywołał też reakcję hejterów ;). Po nim niektórzy usiłowali mnie prostować i mówić mi jaka to jestem zła i niedobra i książę do mnie nigdy nie przyjedzie. Ubawiłam się po pachy … naprawdę ;). No bo jak człowiek ma hejterów to już sam faktu buduje … przeca nie mam popularności bez hejterów ;).

 

Facet to świnia.

 

Ten tekst był przewrotną odpowiedzią na moją chęć pokazania jak bardzo „nienawidzę mężczyzn”. Niestety niektórzy potraktowali go osobiście ;). Była też część czytelników, która potraktowała go jako swoiste ogłoszenie matrymonialne, a w niektórych domach wywołał ostrą dyskusję. Ważne, że były emocje !!! No a wakat księcia wciąż jest, więc nie lękajcie się ;).

 

Dla dobra dzieci … i co ludzie powiedzą ?

 

To był trudny tekst. Smutny i wywołał wiele emocji i wspomnień. Dostałam wiele maili od osób, które miały trudne doświadczenia z dzieciństwa. Życie nie zawsze jest wesołe i czasem trzeba porozmawiać o rzeczach trudnych. Mam nadzieję, że może kiedyś ktoś przeczyta ten tekst i może dojdzie do wniosku, że nie warto się męczyć. Pamiętajcie mamy tylko jedno życie i nie wiadomo ile ono będzie trwało. Nie warto odkładać na później.

 

Niewystarczająco dobra.

 

Kiedyś napisałam tekst o perfekcjonizmie i to chyba jest jego kontynuacja. To takie znajome gdy nie dajemy sobie prawa do szczęścia, gdy sami się tego pozbawiamy. Zbyt niska wiara w siebie, zbyt niska miłość własna. Po tym tekście dowiedziałam się od Was jak Wam blisko do tego modelu i jak sami zrobiliście sobie kuku. Dlatego zachęcam Was aby zapamiętać sobie ten tekst.

 

Jak być szczęśliwym człowiekiem ?

 

To wyjątkowo świeży i wyjątkowo osobisty tekst. Prawdziwe wyznanie ale też moja recepta na szczęście. Po tym tekście dostałam masę wiadomości… dostałam wiele słów dziękuje i wiele wiadomości o tym, że podoba się Wam moje pisanie. To oczywiście spowodowało, że po napisaniu tego tekstu stałam się jeszcze bardziej szczęśliwa.Oczywiście nie obyło się bez typowo „polskiego” mędrkowania, czyli fajne ale się jeszcze przekonasz jak niewiele wiesz ;). Ubawiłam się no bo skoro szczęście mnie rozsadza to o czym mam się przekonać 😉 ? Acha pewnie o tym, że nie za bardzo szczęśliwa jestem 😛

 

 

Dzisiejszy tekst jest jednak przewrotny albowiem właśnie chcę Was poinformować co możecie dla mnie zrobić jak chcecie mi podziękować ;). Oczywiście piszczcie do mnie zawsze i wszędzie. Jeśli spodobał Wam się mój tekst, chcecie pogadać to naprawdę powoduje, że serce mi rośnie.

 

No ale jeśli mój tekst Ci się spodobał to proszę polub mój fanpejdż i udostępnij, któryś z moich tekstów na swojej tablicy. Pomóż mi dotrzeć do jak największej rzeszy ludzi. Mój tekst Ci pomógł ? Może pomoże komuś jeszcze.

 

Już to ogłaszałam ale robiłam to na fejsie… generalnie zbierami lajki i obiecałam, że jak mój oficjalny fanpejdż osiągnie 1000 lajków to zrobię specjalny event i na 100 % zrobię dla Was 250 burpees (padnij – powstań) i nagram fajny filmik aby pokazać Wam swoje szczęście. Tego nie możecie przegapić, brakuje już naprawdę niewiele bo trochę ponad 200 lajków. Liczę na Was kochani bo to co ostatnio się działo w mojej skrzynce mailowej i na fejsie jest niesamowite. Pisanie dla Was to olbrzymi przyjemność.

 

No i to co chciałabym szczególnie zrobić to powiedzieć Wam wielkie DZIĘKUJĘ !!!

 

Ehdi

#pisanie#promocja
Written by Ehdi Mars
 • http://justekmakemesmile.pl Justyna Rolka

  Dziękuję, że jesteś. Dziękuję, że miałam to szczęście i jestem tutaj z Tobą:)

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Ja Tobie również dziękuję że jesteś !!!!

 • http://krasnoludkiprzysterach.pl Hai Le

  <|:^*

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   hmm… no tego nie znam ale przypomina krasnala 😉 ha ha ha teraz zerknęłam bokiem 😛

 • http://madamevela.blogspot.com Vela

  Ja również dziękuję! Twój blog należy do jednych z moich ulubionych i Twoje teksty zawsze czytam od deski do deski zawsze z ogromną radością. Raz się śmieję, raz wzruszam, raz dowiaduje wartościowych rzeczy. Bez względu na tematykę zawsze powodują jedno – że zostają mi głęboko pamięci. 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Cholernie miło mi to słyszeć, rozpływam się ;).

 • http://www.przystanekzycie.pl Małgorzata Kaczmarczyk

  Właśnie czytam od dechy do dechy wszystkie te teksty. 🙂

  • http://ehdiblog.pl/ Ehdi Mars

   Zapraszam 😉

 • http://www.blogierka.pl/ Blogierka

  No to ide nadrabiać lekturę ;).
  I gratuluje tak wielkiego odzewu! Jesteś po prostu dobra w tym co robisz 🙂