Kobieto daj sobie żyć !!!

Kobieto daj sobie żyć !!!

Był dość mroźny wieczór, nie poznałam jej od razu ale po jakiejś chwili jej twarz wydała mi się znajoma. Z daleka widziałam eleganckie rysy twarzy i śliczne blond włosy układające się falami. Kobieta, która robi wrażenie od pierwszego wejrzenia. Nie przyglądasz się jej, nie widzisz czy ma idealną wagę. No po prostu ma w sobie to coś, taką wiecie wewnętrzną elegancję. To było tuż przed świętami na blogerskiej wigilii, a kobieta, o której piszę to Justyna ;). Dopiero później od niej dowiedziałam się, że rzekomo ma nadwagę i jeszcze kilka innych wad… Mówiąc absolutnie szczerze nigdy bym na to nie wpadła.

Continue reading →

Kilka słów o pasji i jeszcze więcej o sporcie.

Kilka słów o pasji i jeszcze więcej o sporcie.

Kilka dni temu opublikowałam na fejsie, iż odniosłam sukces podnosząc 93 kg w sumo deadlift, czyli martwym ciągu z szerokim ustawieniem nóg. Koledzy i koleżanki z Crossfitu mi gratulowali ale oczywiście nie zabrakło standardowych tekstów od „cywili”… takich pisanych bardziej na priv. Część pewnie z troski, a część po prostu ze zwykłej głupoty… No bo jaki sens ma to moje dźwiganie prawda ? Bo w sumie jakie to ma znaczenie ile wycisnę nad głowę i w jakiej pozycji. To przecież takie dziwne jest ? Po co podnosić ciężary jaki to ma sens ? Kto normalny podnosi ciężary ? Kto w ogóle się tak męczy … bo niby podziw ale kurde no bez przesady. Szczerze ? Nigdy nie przestanie mnie to dziwić, dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć tego czym naprawdę jest pasja i tego czym jest sport.

Continue reading →

Grzech podstawowy !!!

Grzech podstawowy !!!

W sumie nie wiem jak to wyznać i jak się do tego przyznać … to naprawdę takie trudne…. No bo powiedzcie sami, jak osoba, która przez większość czasu drze łacha z jarmużu i kaszy jaglanej, a w szczególności tej drugiej nagle teraz i zupełnie niespodziewanie chce poświęcić prawie cały post jakiejś kaszy ? Jaglanka ?? Ależ proszę Was … przecież to nawet nie przystoi. Całe szczęście moja przyjaciółka jest na wakacjach w Portugalii to może tego nie przeczyta i ujdzie mi to przestępstwo płazem.

Continue reading →

Dzień Szortów !!!

Dzień Szortów !!!

Lato w pełni żar wylewa się za oknem, a ja latam po ulubionych blogach i widzę, że tylko u mnie taka plaża. Trochę chyba brakuje mi ostatnio weny ale też cieszę się, że jestem na permanentnych wakacjach. Wiem, że obecna mniejsza ilość zleceń przełoży się pewnie na gorszy moment finansowy we wrześniu ale jakoś nie spędza mi to snu z powiek. Bycie freelancerem ma swoje ogromne zalety ale oczywiście też wady ;). Moje ostatnie przemyślenia związane są z kilkoma postami z bloga Anety. Jeśli jeszcze nie poznałeś stuprocentowego sposobu na pozbycie się cellulitu to zapraszam Cię tutaj … dzisiaj podzielę się z Wami moimi przemyśleniami o samoakceptacji.

Continue reading →

Makijaż Część Pierwsza – Twarz.

Makijaż Część Pierwsza – Twarz.

W związku z tym, że mój pierwszy tekst o błędach w makijażu wywołał spory odzew i jest to chyba jeden z bardziej popularnych tekstów na moim blogu stwierdziłam, że przygotuję Wam cykl poradnikowych tekstów bo mam tak dużo w głowie odnośnie tego co chciałabym Wam przekazać, że mam obawy, że nie zmieściłoby się to w jednym tekście. Dzisiaj zacznijmy od twarzy i tego jak sobie „zrobić twarz”. Dziś opowiem Wam czym, jak, gdzie i w ogóle jak świetnie i ładnie wyglądać. Co ciekawe człowiek pisze tyle fajnych rzeczy, a i tak wszystko kręci się wokół urody ;).

Continue reading →

10 największych grzechów makijażowych.

10 największych grzechów makijażowych.

Kocham makijaż. Nie wiem od kiedy ale chyba od urodzenia uwielbiałam bawić się makijażem. Wprawdzie z wiekiem mój makijaż jest bardziej wyważony i idzie w kierunku niezbędnego minimalizmu ale czasem też lubię i umiem zaszaleć. Jeśli chodzi o makijaż to nigdy nie przestaję się uczyć. Zawsze mam oczy i uszy otwarte. Uważam, że dobry makijaż potrafi ozdobić kobietę, odjąć jej lat i spowodować, że innym opadają szczęki. Dziś opowiem Wam o największych makijażowych grzechach, które obserwuję.

Continue reading →